Olympiáda malotřídních škol
V úterý 23. 6. se uskutečnil 2. druhý ročník olympiády malotřídních škol. Akce se zúčastnilo více jak 300 žáků z 8 škol. Žáci se utkali ve fotbale, vybíjené a v atletice. K vidění byly skvělé sportovní výkony, bojovnost, žáci si fandili a táhli za jeden provaz. Mladší i starší žáci obsadili ve fotbale krásné 3. místo a stejně tak i starší žáci ve vybíjené, několik medailí si jednotlivci odnesli také z atletiky. Celkově jsme pak obsadili parádní 4. místo. Celá akce bylo opět skvěle zorganizovaná od DDM Klatovy a z celého dne si odnášíme hlavně super zážitky!
Více fotografií z akce na https://eu.zonerama.com/ZSaMSVrhavec/Album/15645031

